HAKKIMIZDA

• Picasso STK Organizasyon gülümsemenizi paylaşmak için kuruldu! Sizlere en iyi hizmeti verip kendinizi gerçekten masalın içinde hissetmenizi sağlamak en büyük hedefimiz..

BİZ KİMİZ?

Hayatınızdaki en mutlu gününüzün, kusursuz geçmesi için, uzman ve kurumsal kadromuzla,sizin istek ve arzularınıza değer katmak, mükemmel bir organizasyon için her zaman yanınızda olmak ve hayatınıza festival havasında renk katmak en önemli hedefimizdir.

Düşlediğiniz farklılığı Picasso STK organizasyon; profesyonel, donanımlı ve güleryüzlü kadrosuyla sağlayacaktır.Sizlerin memnuniyetini ve kalite olgusunu koşulsuz ilke edinen Picasso STK , üstlendiği misyonu istenilen nitelikte yerine getirmektedir.

Sizlerin hayalleri istekleri doğrultusunda zevkinize, bütçenize uygun seçenekler sunup en ince detayları düşünerek ve en önemlisi de yaptığımız işe sevgimizi katarak kaliteli, şık ve çarpıcı şekilde hazırlamak, en mutlu en özel günlerinizin akıllardan hiç silinmemesini sağlamaktır.

Guzelliklerin ayrintilarda sakli oldugu , hayal gucunun gerceklere donustugu organizasyonlara birlikte imza atmak , sevgi , guc , sabir ve emekle herkezi mutlu ederken bu ozel paylasimda mutlulugunuza ortak olabilmek icin buradayiz.

AMACIMIZ

Kaliteyi ve mükemmelliği kusursuz yaşamak ve yaşatmaktır.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beklentilerinin üzerinde bir kalite seviyesinde sunarak,kusursuz temsil farkı ve mükemmeliyetçi bir yaklaşımla tüm organizasyon faaliyetlerinize destek vermektir.

• Tekrarı mümkün olmayan size oözel bu ilk ve tek gününüzde hoş bir anı olarak kalabilmek. Güzelliklerin ayrıntılarda saklı olduğu , hayal gücünün gerçeklere donüştüğü organizasyonlara birlikte imza atmak , sevgi , güç , sabır ve emekle herkesi mutlu ederken bu özel paylaşımda mutluluğunuza ortak olabilmek.