GENDER REVEAL PARTİSİ

Mutlu günlerinizde hayallerinizi süsleyen o muhteşem günü gerçekleştiriyoruz...

Gender Reveal Partisi

Anne-baba da dahil herkes bebeğin cinsiyetini bu keyifli parti ile öğreniyor. Yurt dışında bir süredir popüler olan bu trend, artık Türkiye’de de yayılmaya başladı. Cinsiyeti öğrenme partisi, hem anne ve baba adayına hem de yakınlarına eğlenceli aktivitelerle parti havasında bir gün yaşatıyor. Günün bombası, partiyi hazırlayan organizasyon ekibinden, günün sonunda geliyor; çünkü anne ve baba dahil onların dışında kimse bebeğin cinsiyetini bilmiyor.

Partinin hazırlıkları için ilk basamak muayenehanede başlıyor. Bebeğin cinsiyetinin öğrenileceği kontrolde, doktordan bebeğin cinsiyetini söylememesi, bir zarf içinde yazılı şekilde vermesi isteniyor. Bu zarfı açmadan partiyi beklemek en zorlu görev ama bu aynı zamanda parti için en gerekli kural. Hal böyle olunca zarfı, partiyi hazırlayacak olan organizasyon ekibine ne kadar çabuk iletirseniz o kadar iyi aslında. Ekip, hemen sizin için parti hazırlıklarına başlıyor... Size de tüm sevdiklerinizi ve yakınlarınızı bu keyifli partiye davet etmek kalıyor.

Anne ve Baba Adayına Sürpriz :

Bu durumda anne ve baba adayı cinsiyetinin belirlendiği randevuda doktorlarından bebeklerinin cinsiyetini söylememesini ve kapalı bir zarfda kendilerine iletilmesini isterler ve bu zarfı bize getirirler. Dilayla Parti olarak biz de cinsiyetine uygun renklerde partimizi hazırlarız. Bunun için bize bir kaç gün vermeniz gerekir hazırlar için :) Parti sırasında cinsiyet tahmin oyunları oynanarak kazananlara minik hediyeler sunulabilir. Anne ve baba adayının bebeklerinin cinsiyetini öğreneceği an sürpriz bir şekilde kendilerine sunulur.

Süpriz için bir kaç örnek vermek gerekirse;

- Anne ve baba adayına büyük bir hediye paketi verilir ve açtıklarında içinden bebeğin cinsiyetine göre hazırlanan uçan balonlar çıkar.

- Bebeğin cinsiyetine uygun pasta hazırlanır, pastanın dışından herhangi bir ipucu verilmez anne ve baba adayı pastayı kestiklerinde bebeklerinin cinsiyetini öğrenirler.

-Pasta bebeğin cinsiyetine uygun olarak pembe ya da mavi krema dolgulu olarak hazırlanır. Aynı şekilde bütün bir pasta yerine Cupcake de hazırlanabilir.

- Ici gorunmeyen ucan balonun icine mavi ya da pembe kompeti doldurulir. Parti sonunda anne ve baba adayi balonu patlatir. Dokulen renklere gore bebeklerinin cinsiyetlerini ogrenirler.

Konuklara sürpriz :

Bu durumda anne ve baba adayı bebeklerinin cinsiyetini öğrenirler ancak yakın aile ve arkadaşlarına cinsiyetini eğlenceli bir şekilde açıklamak için cinsiyet partisi organize edilir. Bebeğin cinsiyetini öğrenmeden önce konuklarla tahmin oyunları oynatılabilir ve kazananlara parti sonunda hediyeleri verilir. Cinsiyeti öğrenme zamanı geldiğinde bebeğin cinsiyetine uygun renkte hazırlanmış krema dolgulu cupcakeler konuklara dağıtılır ve herkesin aynı anda yemesi istenir. İstenirse örnekler çoğaltılabilir ve partiye uygun ve kişiye özel çeşitlendirilir.

Konsepte uygun parti süsleme ve dekorasyonu

Parti sahibine özel hazırlanmış oturma alanı

Hediye alanı

Süpriz cinsiyet duyurusu

Masa sandalye süsleme ve masa sandalye giydirme

Afiş, banner ve davetiye

Catering hizmetleri

Konsepte uygun özel hazırlanmış ikram masası

Hediyelik kurabiye ve tasarım pasta

Işık , ses , teknik ekipman

Dj müzik , orkestra

Fotoğraf ve kamera hizmeti