ÇOCUK ATÖLYELERİ

Çocuklarınızın en özel günlerini bir masala dönüştürüyoruz...

Çocuk Atölyeleri

• ‘’Her çocuk bir sanatkârdır. Sorun, çocuk büyüdükten sonra bile, onun nasıl sanatkâr kalabileceğidir.” Picasso

Çocuk Atölyesi, geleceğin sanatçılarına verilebilecek en güzel şeyin ‘zaman’ ve ’emek’ olduğuna inanıyor ve 4-16 yaş grubundaki çocuklara özel sanat atölyeleri ve etkinliklerle dolu sihirli bir dünya sunuyor.

Resim, masal, dans, drama, animasyon gibi değişik sanat formlarıyla çocuklar dile geliyor.

Animasyon Atolyesi : Kucuk yonetmenler is basinda ! Kendi filmlerini kendileri yapiyor.

Mutfak Atolyesi :

Çocuklar mutfaktan çıkmak istemeyecek ! Minik şefler çocuk atölyesinde Sanat Tasarim Atölyesi : Rengarenk Boyalar , boy boy sovaleler,fırçalar ve sonsuz hayaller. Yaratıcı okuma & yazarlık atölyesi: Drama eşliğinde en sevilen masallarımızı okurken masallar diyarına ziyarete gidecekler.

Çocuk Yogası :

Çocuk yogası eğitimi, klasik yoga duruşlarının çocuklara uygun hazırlanması ile oluşturulmuştur. Çocuk yogası çocuklara eğlenceli gelmekle beraber, kendi içinde disiplin, güven ve sorumluluk duygusuyla birleşen, topluca yapılan egzersizlerden oluşur. Yoga, çocuklarda olumlu düşünme, konsantrasyon, esneklik ve kasların güçlenmesine yardımcı olur.

Çocuk Nefes Atölyesi :

Doğru nefes almanın önemi artık herkesçe biliniyor. Doğru nefes almayı öğrenen çocuk, heyecanlanma, panik, sınav stresi gibi durumlarda kendini rahatlatabilir. Doğru nefes sayesinde beden direnci artar, bağışıklık sistemi güçlenir. Eğitimler 4 haftalık modüller halinde düzenlenir.

Gorsel Sanatlar Atolyesi :

Fotoğrafçılık atölyesi, duvar boyama (graffiti) atölyesi, özgün baskı atölyei (taş baskı, ağaç baskı, serigrafi, Gravür)

Perkusyon Atolyesi :

Bu çalışmayla ritim hafızası, motor reflekslerin geliştirilmesi ve odaklanma gibi kazanımların sağlanması amaçlanmaktadır.